Jesień z Gwiazdą 2 28.10.2017

Pomorskie Stowarzyszenie Sympatyków Transportu Miejskiego serdecznie zaprasza na drugą już edycję imprezy pt. „Jesień z Gwiazdą”. W tym roku zwiedzimy klimatyczne miejsca w powiecie kartuskim i okolicach.

Autobus którym będziemy podróżować to nieodżałowany Mercedes O408 #7570 z 1992 roku udostępniony dzięki uprzejmości firmy PKS Gdańsk.

Zbiórka uczestników o godz. 9:00 na Dworcu PKS w Gdańsku. Autobus podstawi się na stanowisko nr 10 (pod filarami), w związku z czym organizatorzy uprzejmie proszą o cierpliwe oczekiwanie na stanowisku i nie rozbieganie się po placu manewrowym dworca.

Odjazd z Gdańska około godziny 9:10, przyjazd do Kartuz około godziny 9:45. UWAGA, możliwe skomunikowanie z autobusem linii Z na pętli Żukowo Urząd Gminy o godz. 9:32 (kurs 8:35 z Gdyni Głównej), w związku z czym w przypadku zainteresowania wsiadaniem w tamtym miejscu prosimy uwzględnić tą informację w formularzu zgłoszeniowym w uwagach.

Zakończenie imprezy planujemy około godziny 18 w okolicach Kartuz, więc spodziewamy się przyjechać do Gdańska koło godziny 19. Osobom spoza Trójmiasta zalecamy nie kupować biletów powrotnych na styk, gdyż wszystko się może zdarzyć. :P

UWAGA! WAŻNE!
1. Impreza skierowana jest do osób powyżej 16 roku życia. Osoby między 16 a 18 rokiem życia otrzymają na e-maila wzór zgody od opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.
2. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc w autobusie oraz ze względów organizacyjnych informujemy, że obowiązują zapisy. Link do formularza zgłoszeniowego znajduje się poniżej.
3. Na trasie przejazdu przewidziane są liczne fotostopy w jesiennych klimatach, z których duża część będzie wykonywana z tzw. najazdem, w związku z czym prosimy o słuchanie i wykonywanie poleceń organizatorów ubranych w kamizelki PSSTM lub Nadzór Ruchu.
4. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu imprez PSSTM dostępnego na stronie: regulamin imprez PSSTM

INFORMACJE
Data: 28.10.2017
Godziny: 9:00 – ok. 19:00
Koszt uczestnictwa: 20 zł (płatne na miejscu)
Zapisy: formularz zgłoszeniowy

W razie pytań prosimy o kontakt poprzez e-mail: b.mielczarek@psstm.org.pl