[ODWOŁANE] Powitanie Wiosny z eCitaro – 21.03.2020

W związku z obecną sytuacją związaną z koronawirusem jesteśmy zmuszeni odwołać wydarzenie. W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej.

21. marca to pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, Pomorskie Stowarzyszenie Sympatyków Transportu Miejskiego zaprasza do jej przywitania na pokładzie nowoczesnego elektrycznego autobusu Mercedes eCitaro, który obecnie testowany jest na liniach obsługiwanych przez Gdańskie Autobusy i Tramwaje. Dzięki uprzejmości GAiT będziemy mieli okazję przetestować autobus podczas przejazdu specjalnego, na którym nie zabraknie oczywiście fotostopów w miejscach, gdzie takie autobusy potencjalnie mogą pojawić się w przyszłości oraz innych miejscach istotnych dla gdańskiej komunikacji. W trakcie przejazdu odwiedzimy m.in. Wrzeszcz, okolice stadionu Energa Gdańsk, okolice Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Chełm i pozostałe południowe dzielnice Gdańska.
Uwaga! Ze względu na specyfikę pojazdu przejazd może się zakończyć szybciej! W trakcie przejazdu obowiązywał będzie regulamin imprez otwartych PSSTM, nie będzie możliwe spożywanie alkoholu! Przejazd skierowany do osób, które ukończyły 16. rok życia.

DATA: 21.03.2020
RAMOWE GODZINY: 10:30 – 16:00
ROZPOCZĘCIE PRZEJAZDU: pętla autobusowa WRZESZCZ PKP
ZAPISY: formularz zapisów pojawi się wkrótce w tym miejscu!

Wszelkie pytania i uwagi można kierować pod adres: k.wozniak@psstm.org.pl