Pomorskie Stowarzyszenie Sympatyków Transportu Miejskiego

Jazzujące przywitanie jesieni w Gdańsku | 19/20.09.2020.

Zapraszamy na imprezę miłośniczą „Jazzujące przywitanie jesieni w Gdańsku”. W roli głównej biało-zielona Pesa Jazz Duo #1070 z floty Gdańskich Autobusów i Tramwajów. :) Impreza ma charakter nocny – startujemy dopiero około godziny 22:00 19 września 2020 r., godziny zakończenia wczesnoranne 20 września 2020 r. W trakcie przejazdu czekać będą fotostopy w ciekawych oraz fotogenicznych miejscach, również uwzględniając nowe inwestycje tramwajowe w Gdańsku.

UWAGA! INFORMACJE ORGANIZACJE – PRZECZYTAJ KONIECZNIE!

1. Ze względu na nocny charakter przejazdu, skierowany jest on do osób pełnoletnich.

2. Zapisy na przejazd będą możliwe za pomocą odrębnego formularza udostępnionego w dniu rozpoczęcia zapisów. Zapisy rozpoczynamy 1 września br. do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc ograniczona!

3. W przypadku wystąpienia odgórnych ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa COVID-19 oraz możliwych zaleceń sanitarnych, które mogą wystąpić w tym okresie, wydarzenie będzie odwołane.

4. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu imprez PSSTM dostępnego na stronie: http://psstm.org.pl/wp-content/uploads/2015/10/regulamin-imprez.pdf

5. Przejazd jest bezpłatny dla uczestników.

6. Kliknięcie „wezmę udział” na FB NIE oznacza przyjęcia na listę zgłoszeniową!


Wszelkie pytania można kierować poprzez prywatną wiadomość na FB lub adres mailowy a.plonowska@psstm.org.pl