Pomorski Zlot Kolekcjonerów Biletów – 22.10.

Zbierasz bilety komunikacji miejskiej lub kolejowe? A może dopiero zaczynasz interesować się tym tematem? W takim razie nie może Cię zabraknąć na pierwszym tego typu wydarzeniu na Pomorzu!

W sobotę 22.10. w godzinach 10:30-16:00 odbędzie się Pomorski Zlot Kolekcjonerów Biletów. Spotkamy się w Sopotece – Galerii Kultury Multimedialnej (ul. Tadeusza Kościuszki 14, 81-704 Sopot – galeria znajduje się na II piętrze budynku dworca Sopot). Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, a udział w nim jest bezpłatny.

Wydarzenie jest dedykowane wszystkim zainteresowanym zbieraniem biletów związanych z transportem zbiorowym. Będzie to idealna okazja nie tylko do wymiany i uzupełnienia swoich zbiorów, ale także do nawiązania kontaktów z innymi kolekcjonerami z Pomorza. Na wydarzenie zaproszone są oczywiście osoby także spoza województwa pomorskiego.

Organizatorem wydarzenia jest Pomorskie Stowarzyszenie Sympatyków Transportu Miejskiego. Wydarzenie będzie organizowane w ramach obchodów 10-lecia Stowarzyszenia.